Skip to content

Poradenství

Poradenství

Součástí naší nabídky je i poradenství kde Vám pomůžeme s výběrem klimatizace, navržení tras vedení a výpočtu výkonu systému, vybereme vhodnou sestavu a značku. V oboru máme dlouholetou praxi v přímém kontaktu se zákazníkem a zkušenost s nejrůznějšími typy instalací.

Poradíme Vám s veškerými záležitostmi spojené s realizací klimatizačního systému. 

Druhy klimatizace

Typy vnitřních jednotek

0 +
Let zkušeností
0 %
Profesionalita
0 +
Spokojených klientů
0 %
Kvalita práce

Máte dotazy?
Zavolejte nám +420 775 092 588

Naše reference

Postup spolupráce

1. krok

Poptáte nás a poté náš technik na místě určí možnosti realizace a připraví projekt. Uděláme nacenění.

2. krok

Dohodneme se na termínu realizace a poté provedeme montáž/servis a kontrolu funkčnosti.

3. krok

Předáme Vám funkční systém a zaškolíme obsluhu. Až poté proběhne platba.

SPLIT

Nejjednodušší systém klimatizace. Jedna vnitřní jednotka je napojena na venkovní. Nejlevnější systém. Vhodný pro klimatizování jedné místnost v bytě, kanceláři či dílně.

MULTISPLIT

Vyznačuje se připojením 2-5 vnitřních jednotek o menších výkonech připojených k jedné venkovní jednotce. Využití zejména v RD, kancelářích, kde je potřeba klimatizovat více místností. Každá vnitřní jednotka má svůj vlastní ovladač.

SKYAIR

Jednoduchý systém o velkém výkonu. Využívá se ke chlazení VZT ( vzduchotechnika) a ve velkých místnostech.

 

TWIN

Systém podobný splitové klimatizaci. Na venkovní jednotku jsou připojeny 2 vnitřní, které se chovají jako jedna. Součet vnitřních výkonů jednotek nesmí přesáhnout výkon venkovní. Vnitřní jednotky mají jeden společný ovladač a na požadavek reagují jako jedna. Vhodný ve velkých místnostech a halách.

VRV

Výkonná jednotka, která může být zatížena velkým počtem vnitřních jednotek. Složitý klimatizační systém nejvyužívanější v hotelech a administrativních budovách. Pro systém se určí jeden nadřazený ovladač, který určuje, zda bude topit nebo chladit.

NÁSTĚNNÁ

Elegantní přiznaná klimatizační jednotka. Instaluje se na zeď v podstropních místech. Minimální výška horního konce jednotky je 6 cm od stropu pro bezproblémový nádech. Použití v bytech, RD a místnostech bez podhledů.

KANÁLOVÁ

Klimatizace určená do místností s pevným podhledovým stropem s možností vzduchotechnických přírub rozvedených k požadovaným výdechům.

KAZETOVÁ

Normované jednotky určené pro instalaci do kazetových podhledů.